Drodzy klienci! Zapraszamy do nowej lokalizaji na ul. Chłodną 64
Chcesz odzyskać dane...? Trafiłeś doskonale!        
Zamów odzyskiwanie danych
Telefon: 22 861 86 49

Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Uszkodzony dysk twardy?  STOP! Nie pogarszaj sprawy! Powierz swój dysk profesjonalistom od odzyskiwania

Przynieś dysk do nas - tym bardziej, że oferujemy bezpłatną diagnozę dysku (która do niczego nie zobowiązuje). Często trafiają do nas dyski, które zostały uszkodzone podczas samodzielnych prób odzyskiwania danych. Nasze zadanie jest wtedy mocno utrudnione i jednocześnie jego realizacja więcej kosztuje. Dlatego jeżeli masz na dysku cenne dane i chcesz je odzyskać to wyłącz komputer i nie podejmuj prób samodzielnego odzyskiwania (chyba, że znasz się na rzeczy i wiesz co robisz). Natomiast jeżeli dysk wydaje nietypowe dźwięki takie jak stukanie lub buczenie - odłącz go od razu od komputera i dostarcz do profesjonalistów.

Naszym zadaniem będzie diagnoza uszkodzenia i wycena odzyskiwania danych. Jeżeli masz jakieś pytania - dzwoń! Chętnie pomożemy.

Podaj model dysku    Kontakt do nas

Apple Mac Odzyskiwanie Danych

Odzyskiwanie danych z Macintosh

Komputery Macintosh są niezawodne, ale przypadki utraty danych się zdarzają

Komputery firmy Apple pracujące pod kontrolą systemu Mac OS posiadają system plików HFS+. Jego nazwa pochodzi od skrótu Macintosh Hierarchical Filesystem. Jest to nowsza wersja systemu HFS, uzupełniona m.in. o kodowanie znaków diakrytycznych w nazwach oraz mająca możliwość przechowywania większych plików. Oba systemy są bardzo wydajne jednak czasem zdarzają się błędy logiczne które uniemożliwiają odczyt plików lub uruchomienie systemu operacyjnego. Zdarza się również, że uszkodzeniu ulega elektronika dysku lub jego głowica. Jesteśmy w stanie odzyskać dane w każdym z podanych przypadków.