odzyskiwanie danych z dysku HDD

Kompleksowe odzyskiwanie danych z dysków HDD
Odzyskujemy dane w najtrudniejszych przypadkach

skutecznie i profesjonalnie

AVIDATA oferuje kompleksowe usługi odzyskiwania danych z dysku HDD. Jeśli Twój dysk uległ awarii lub utraciłeś dostęp do danych np. w wyniku skasowania danych lub formatu dysku zadzwoń do nas i skonsultuj z nami swój problem. Podczas rozmowy otrzymasz informację jak bezpiecznie dostarczyć dysk do naszej siedziby.

Posiadamy technologię i zasoby które umożliwiają odzyskanie danych z dysków talerzowych w każdym przypadku utraty danych.

Pracujemy z dyskami wyprodukowanymi wiele lat temu jak i dyskami z najnowszą technologią zapisu informacji.

Obsługujemy dyski zarówno wewnętrzne  pracujące w komputerze stacjonarnym, laptopie lub maszynach jak i dyski zewnętrzne podpinane do komputera za pomocą kabla USB.

Jeśli z dysku dochodzą dziwne dźwięki jak stukanie, chrobotanie, dysk zawiesza się, nie ma możliwości skopiowania danych lub nie widać katalogów na dysku przynieś do nas dysk a my wykonamy bezpłatną diagnozę dysku.

Uszkodzenie dysku twardego może objawiać się na wiele sposobów:

1. dysk twardy nie jest widoczny w systemie
2. dysk ma zerową pojemność
3. dysk ma nieprawidłową pojemność
4. dysk stuka, klika, pika lub wydaje inne niepokojące dźwięki
5. widać dane ale nie da się ich skopiować
6. dysk twardy nie rozkręca się
7. system ładuje się ale bardzo wolno
8. znikają dane
9. programy lub aplikacje na dysku same się zamykają.

Niezależnie od przyczyny utraty danych jesteśmy w stanie zdiagnozować usterkę i przeprowadzić odzyskiwanie danych.

 

 

Usterki dysków HDD z których odzyskujemy dane

Disassembled open hard disk drive HDD of computer or laptop. Place it on a dark matt background. the concept of data, hardware, and information technology MAC

Bezpieczeństwo powierzonych danych

Powodzenie odzyskiwania danych zależy od umiejętności i doświadczenia technika oraz użycia specjalistycznego sprzętu.

Dyski talerzowe mogą być otwierane tylko w warunkach bezpyłowych, czyli w komorze laminarnej, która posiada filtry eliminujące zanieczyszczenia z powietrza. Głowica czyli element który zapisuje dane na talerzu dysku twardego pracuje w niewielkiej odległości od powierzchni talerza, dlatego wszelki brud np. kurz, pyłki mogłyby zanieczyścić wnętrze dysku i uniemożliwić odzyskanie danych.

Dyski twarde mają bardzo złożone oprogramowanie a najnowsze dyski Seagate lub dyski WD z technologią SMR mają dodatkowo szyfrowanie, które wymaga użycia specjalistycznego oprogramowania i wiedzy z zakresy prac z firmware dysku. Dzięki doświadczeniu i wiedzy z podobnymi przypadkami zwiększa się szanse na powodzenie odzyskiwania danych.

Odzyskujemy dane z dysków które są dodatkowo i zaszyfrowane hasłem lub sprzętowo np. ze względów bezpieczeństwa. Wiemy jak ważna jest poufność danych dlatego w AVIDATA dbamy o bezpieczeństwo powierzonych danych.

Utraciłeś dane? Zapytaj jak możemy ci pomóc!

 

 

 

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.