Tryb ekonomiczny

To najbardziej przystępna wersja usługi odzyskiwania danych. Diagnoza ekonomiczna dysku i innych nośników w większości przypadków  jest bezpłatna. W ramach analizy sprawdzamy usterkę dysku i przygotowujemy wycenę zlecenia. Analiza bezpłatna dotyczy się tylko dysków twardych, które nie były wcześniej otwierane. Nośniki są analizowane w dni robocze w kolejności w jakiej są dostarczane do naszej firmy. Czas oczekiwania na wynik analizy wynosi 3-5 dni roboczych. Wybierz ten tryb jeżeli czas nie odgrywa istotnej roli. Ceny odzyskiwania różnią się w zależności od usterki. Zadzwoń na numer 22 861 86 49, aby dowiedzieć się więcej na temat cen.

Tryb przyspieszony

W trybie przyspieszonym diagnoza i wycena odbywa się dużo szybiej, analiza i odzyskiwanie danych odbywa się natychmiast po dostarczeniu nośnika do naszej firmy w dni robocze w ciągu godzin pracy. Do trybu przespieszonego obowiązuje dopłata wg cennika. Cena nie obejmuje prac nad odzyskiwaniem danych. Szczegóły możesz uzyskać pod numerem 22 861 86 49. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy możesz rozważyć zamówienie trybu natychmiastowego (patrz poniżej).

Tryb natychmiastowy

Technik odzyskujący dane przystępuje do pracy od razu po dostarczeniu nośnika. Prace trwają nieprzerwanie 24h na dobę do czasu zdiagnozowania i odzyskania danych. W trybie natychmiastowym obowiązuje dopłata wg cennika. Jeżeli potrzebujesz usługi odzyskiwania danych o godzinie 3 w nocy to jest to usługa dla Ciebie.

Diagnoza i praca w siedzibie Klienta

Jeżeli nie można dysku odłączyć od systemu lub odpowiednie przepisy zabraniają wyniesienie go poza siedzibę firmy to możesz zamówić usługę diagnozy i odzyskiwania danych w siedzibie Twojej firmy. Technik/technicy odzyskujący dane zostaną wysłani do Twojej lokalizacji. Tryb pracy u Klienta kosztuje 3500 PLN (oraz 1200 PLN za każdą kolejną dobę pracy) i obowiązuje na terenie Polski.

Patrz także: cennik usług

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.