Ochrona danych klienta

W Avidata dbamy o to, żeby Twoje dane pozostały zawsze poufne i bezpieczne. Dzięki procedurom obowiązującym w firmie możesz być pewien, że odzyskane dane są dobrze zabezpieczone.

 

DYSKRECJA

Dzięki autorskiej technologii mamy możliwość sprawdzania spójności i poprawności danych bez otwierania plików. Daje Ci to gwarancję dyskrecji powierzonych nam danych. Do każdej sprawy przypisana jest jeden pracownik, personalnie odpowiedzialny za dane co dodatkowo zwiększa ochronę Twoich danych.

DOŚWIADCZENIE

Dbanie o bezpieczeństwo Twoich danych wypracowaliśmy przez lata praktyki. Zgromadzoną wiedzę na temat bezpieczeństwa danych a w szczególności danych zgromadzonych na popsutych dyskach twardych oraz danych skasowanych lub sformatowanych, przedstawiliśmy w licznych publikacjach w prasie. Ponadto nasza kadra składająca się z perfekcyjnie wyszkolonych pracowników stale podnosi swoje kompetencje, poprzez udział w seminariach i szkoleniach.

Procedury RODO

Mamy wdrożone procedury zgodne z RODO. Daje to gwarancję, że Twoje dane na każdym etapie usługi sš bezpieczne i przetwarzane zgodnie z wytycznymi Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w zakresie ochrony danych osobowych.

Odzyskując dane w naszej firmie masz gwarancję, że są one bezpieczne przez cały okres trwania usługi – również po ich odebraniu. Odzyskane dane przechowujemy w postaci zaszyfrowanej. Po ich odebraniu to Ty decydujesz czy odzyskane dane natychmiast trwale skasujemy z naszych serwerów czy pozostawimy je przez okres 7 dniu, abyś w każdej chwili mógł bezpłatnie ponownie zgrać odzyskane dane.

 

 

 

 

Profesjonalizm

Jesteśmy firmą dbającą o swoją markę i wizerunek, dlatego bezpieczeństwo Twoich danych oraz dyskrecja są dla nas najważniejsze. Zaufało nam wiele firm nie tylko z Warszawy, ale również z całej Polski.

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.