Odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane skutecznie i profesjonalnie
Mamy wieloletnie doświadczenie

Odzyskujemy dane w najtrudniejszych przypadkach

Od 20 lat pomagamy firmom i klientom indywidualnym odzyskać dane utracone z dysków twardych, dysków SSD, macierzy RAID i innych nośników pamięci. Ogromne doświadczenie, wyszkolona kadra, nowoczesne laboratorium umożliwiają nam odzyskiwanie danych z każdego rodzaju i modelu dysku  oraz przy każdej usterce.

Uszkodzony nośnik pamięci?  STOP! Nie pogarszaj sprawy! Powierz swój dysk profesjonalistom od odzyskiwania.

Przynieś dysk do nas – tym bardziej, że oferujemy bezpłatną diagnozę dysku. Często trafiają do nas dyski, które zostały uszkodzone podczas samodzielnych prób odzyskiwania danych. Nasze zadanie jest wtedy mocno utrudnione i jednocześnie jego realizacja więcej kosztuje. Dlatego jeżeli masz na dysku cenne dane i chcesz je odzyskać to wyłącz komputer i nie podejmuj prób samodzielnego odzyskiwania.

Jeżeli dysk wydaje nietypowe dźwięki takie jak stukanie lub buczenie, pokazuje się z niepoprawną pojemnością, nie jest widoczny w BIOS – odłącz go od razu od komputera i dostarcz do profesjonalistów.

Naszym zadaniem będzie diagnoza uszkodzenia i wycena odzyskiwania danych. Jeżeli masz jakieś pytania – dzwoń! Chętnie pomożemy.

 

 

mac-image MAC

Apple Mac Odzyskiwanie Danych

Komputery Macintosh są niezawodne, ale przypadki utraty danych się zdarzają.

Najczęściej do utraty danych w urządzeniach firmy Apple dochodzi w wyniku omyłkowego skasowania danych, uszkodzenia systemu plików lub zdarzeń losowych takich jak upadek lub zalanie.

Jeśli utraciłeś dostęp do danych na swoim komputerze Mac lub iPhone zgłoś się do nas. Odzyskujemy dane w nawet bardzo trudnych przypadkach takich jak zalanie lub upadek Mac.

Odzyskujemy dane ze wszystkich urządzeń firmy Apple takie jak komputery Mac, iPod, iPhone, iPad.

 

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.