Oferta odzyskiwania danych – dyski PATA, SAS, SCSI

Dyski SAS, dyski SCSi

Oferujemy kompleksowe odzyskiwanie danych z dysków ze złączem  SCSI i SAS oraz dysków PATA.

Obsługujemy wszystkie modele dysków SCSI oraz dysków SAS.

Odzyskujemy  dane w przypadku uszkodzenia elektroniki, uszkodzenia głowic dysku, uchodzenia powierzchni talerzy dysku oraz błędów w oprogramowaniu dysku.

 

Dyski SCSI oraz dyski SAS są powszechnie stosowane w serwerach. Często w wyniku awarii jednego z dysków wchodzących w  skład macierzy może dojść do utraty danych lub rozsynchronizowania pracy macierzy. Oferujemy również odzyskiwanie danych utraconych z macierzy.

Dyski PATA

Dyski PATA to dyski które miały szerokie zastosowanie kilkanaście lat temu. Chodź zostały wyparte przez ich następców – dyski SATA oraz dyski SSD, nadal można je spotkać w urządzeniach typu maszyny obsługujące warsztaty lub drukarnie.

Dyski PATA są czasami spotykane w komputerach starego typu zarówno w laptopach jak i komputerach stacjonarnych. Chodź nie mają już szerokiego zastosowania nadal na nich przechowywane są cenne pamiątki jak zdjęcia, filmy, muzyka.

Odzyskujemy dane z dysków PATA w przypadku awarii komponentów takich jak PCB, głowice, powierzchnia jak i błędach logicznych danych lub błędach powierzchni.

Pomożemy również w przypadku gdy doszło do usunięcia danych z dysku PATA lub nieumyślnego formatu dysku.

Odzyskamy dane również w przypadku jeśli dysk PATA jest sprawny, ale nie ma już możliwości skopiowania danych z powodu zepsucia się laptopa lub uszkodzenia komputera.

 

 

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.