Chcesz odzyskać dane...? Trafiłeś doskonale!        
Zamów odzyskiwanie danych
Telefon: 22 861 86 49

Blog

Jak sprawdzić dysk twardy czy jest uszkodzony?

Dysk twardy to podstawowy komponent każdego komputera. Utrzymanie go w dobrej kondycji jest kluczowe, jeśli chodzi o zachowanie stabilności i płynności działania systemu operacyjnego. Sprawdź jak przeanalizować stan naszego dysku twardego.Jak odzyskać pliki z karty SD?

Robisz zdjęcie telefonem lub aparatem i odkrywasz, że w zewnętrznej pamięci nic nie ma ? pojawia się pytanie: jak odzyskać pliki z kart SD? Odzyskiwanie danych z karty pamięci jest skomplikowanym procesem, ale jest szansa, że poradzisz sobie z tym własnoręcznie.Jak odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu?

Nowoczesne telefony i inne urządzenia elektroniczne są wyposażone w pamięć, która pozwala zapisywać setki zdjęć. Kiedy po kilku miesiącach, a nawet latach ich gromadzenia postanowisz zrobić porządek, może się zdarzyć, że przez przypadek skasujesz też kilka cennych fotografii. Zastanawiasz się jak odzyskać zdjęcia z telefonu i czy jest to w ogóle możliwe? Dowiedz się więcej na ten temat.Dlaczego samodzielne odzyskiwanie danych z dysków i telefonów jest ryzykowne?

W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy korzystamy z komputerów, tabletów czy smartfonów. Na każdym z tych urządzeń przechowujemy gigabajty danych, które dotyczą zarówno prywatnych, jak i zawodowych spraw. Dokumenty, zdjęcia, filmy ? to tylko niektóre z nich. Niestety, każde urządzenie może ulec awarii lub uszkodzeniu. Przechowywane wówczas w pamięci dysku dane mogą stać się dla nas niedostępne.