Drodzy klienci! Informujemy, że od 01.12.2022 r. przenosimy nasz punkt z ul. Gorczewskiej 53 na ul. Chłodną 64
Chcesz odzyskać dane...? Trafiłeś doskonale!        
Zamów odzyskiwanie danych
Telefon: 22 861 86 49

Blog

Obraz dysku. Jak zrobić obraz dysku? Najlepsze programy.

Tworząc obraz dysku, jednocześnie uzyskujemy kopię wszystkich danych, które się na nim znajdują. Jego wykorzystanie stanowi stosunkowo łatwy i wygodny sposób na ewentualne przywrócenie wszystkich aplikacji, które mieliśmy zainstalowane na dysku naszego urządzenia bez konieczności ponownej ich instalacji. Sprawdźmy, jakie programy warto wykorzystać, żeby stworzyć obraz dysku. Czy wystarczą do tego darmowe aplikacje?Komputer nie widzi pendrive

Potrzebujesz pilnie coś sprawdzić, skopiować dane, wkładasz pendrive do portu USB. Po kilku sekundach nadal nic, komputer nie widzi pendrive. Nikt nie lubi takich niespodzianek - zwłaszcza kiedy liczy się czas. Co może być przyczyną takiego stanu? Możliwości jest kilka - w tym artykule znajdziesz odpowiedzi na to, dlaczego tak się dzieje oraz co zrobić, jeżeli komputer nie widzi pendrive.Jak sprawdzić dysk twardy czy jest uszkodzony?

Dysk twardy to podstawowy komponent każdego komputera. Utrzymanie go w dobrej kondycji jest kluczowe, jeśli chodzi o zachowanie stabilności i płynności działania systemu operacyjnego. Sprawdź jak przeanalizować stan naszego dysku twardego.Jak odzyskać pliki z karty SD?

Robisz zdjęcie telefonem lub aparatem i odkrywasz, że w zewnętrznej pamięci nic nie ma ? pojawia się pytanie: jak odzyskać pliki z kart SD? Odzyskiwanie danych z karty pamięci jest skomplikowanym procesem, ale jest szansa, że poradzisz sobie z tym własnoręcznie.Jak odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu?

Nowoczesne telefony i inne urządzenia elektroniczne są wyposażone w pamięć, która pozwala zapisywać setki zdjęć. Kiedy po kilku miesiącach, a nawet latach ich gromadzenia postanowisz zrobić porządek, może się zdarzyć, że przez przypadek skasujesz też kilka cennych fotografii. Zastanawiasz się jak odzyskać zdjęcia z telefonu i czy jest to w ogóle możliwe? Dowiedz się więcej na ten temat.Dlaczego samodzielne odzyskiwanie danych z dysków i telefonów jest ryzykowne?

W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy korzystamy z komputerów, tabletów czy smartfonów. Na każdym z tych urządzeń przechowujemy gigabajty danych, które dotyczą zarówno prywatnych, jak i zawodowych spraw. Dokumenty, zdjęcia, filmy ? to tylko niektóre z nich. Niestety, każde urządzenie może ulec awarii lub uszkodzeniu. Przechowywane wówczas w pamięci dysku dane mogą stać się dla nas niedostępne.