Sprawdzone odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane z macierzy RAID, dysków twardych, dysków SSD, pendrive, kart pamięci, CD/DVD, kart SIM oraz telefonów komórkowych. Nie ważne czy skasowałeś dane czy wylałeś kawę na laptopa lub nie możesz uruchomić Windows. Nasza misja to odzyskanie Twoich danych i jeżeli chcesz – integracja tych danych z nowym systemem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Uszkodzenia logiczne

 1. Dane skasowane
 2. Sformatowany dysk
 3. Wirusy i trojany
 4. Atak ransomware

 

 

 

Uszkodzenia fizyczne

 1. Uszkodzone głowice
 2. Uszkodzona elektronika
 3. Uszkodzona powierzchnia
 4. Uszkodzony obszar serwisowy

 

 

 

Odzysk danych

 1. Procedury ochrony danych
 2. Poufność i bezpieczeństwo
 3. Wysoka skuteczność odzyskiwania

 

 

Sprawdź czy odzyskujemy dane z Twojego dysku twardego

Obsługujemy większość modeli i producentów dysków twardych. Możesz skorzystać z naszego katalogu, żeby sprawdzić czy Twój dysk znajduje się w naszej bazie. Jeżeli Twojego dysku nie ma w naszej bazie – zadzwoń do nas, aby skonsultować problem. Poradzimy Ci jakie podjąć kroki.

Przede wszystkim skutecznie i szybko - najważniejsze parametry odzyskiwania danych

Wychodzimy z założenia, że naszym klientom zależy przede wszystkim na pozytywnym efekcie odzyskiwania danych oraz na szybkiej realizacji. Staramy się zatem realizować zlecenia szybciej niż konkurencja. Rozumiemy, że w biznesie liczy się czas i aktualna informacja dlatego oferujemy również stałe śledzenie statusu zlecenia online.

 

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj swój problem- tel. 22 861 86 49

Zadzwoń i poproś o rozmowę z technikiem. Poradzimy Ci jak postępować – być może uda się rozwiązać problem przez telefon.

Zamawianie odzyskiwania i śledzenie statusu online

Możesz szybko i sprawnie odzyskać swoje dane. Po prostu przejdź do formularza zamawiania usługi i wypełnij go, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą wskazując najbliższy punkt gdzie możesz przynieść dysk. Jeżeli jesteś spoza Warszawy lub nie chcesz opuszczać miejsca pracy – wyślemy do Ciebie bezpłatnie kuriera. Następnie dokonamy oceny przypadku – zdiagnozujemy urządzenie i określimy ile kosztowałoby odzyskiwanie. Dopiero wtedy podejmiesz decyzję czy zamówić odzyskiwanie.

Najtańsze zlecenia naprawy elektroniki i usterek firmware zaczynają się od 69 PLN.

 

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.