Poznaj Avidata

Jesteśmy pionierami odzyskiwania danych i zabezpieczania integralności dowodów na dyskach i telefonach.
Odzyskujemy dane ze wszystkich typów nośników danych niezależnie od usterki.

Na przestrzeni lat pomogliśmy wielu firmom i osobom prywatnym przywrócić dostęp do danych. Wiele lat doświadczenia i realizacja ogromnej ilości zleceń, profesjonalnie wyposażone laboratorium i wyszkolona kadra pozwalają nam na odzyskanie danych nawet w najtrudniejszych przypadkach. Sięgamy tam gdzie jest granica technologiczna.

Dlaczego warto nam zaufać

Nasze podejście do odzyskiwania utraconych danych opiera się na łączeniu metod dostarczanych przez wiodących na światowym rynku producentów z branży data recovery i metod narzędzi open-sourcowych oraz własnych programów i metod laboratoryjnych, dostosowanych do danego przypadku odzyskiwania danych.

Avidata skupia się na rozwijaniu istniejących oraz opracowywaniu nowych metod odzyskiwania danych, oraz narzędzi do pracy z urządzeniami, które pojawiły się na rynku kilka miesięcy temu, takich jak nowe telefony komórkowe oparte o pamięci NAND (smartfony), iPhony, dyski SSD, dyski SAS, nowe dyski HDD, nośniki z zaszyfrowaną zawartością i obszarem serwisowym.

Firma Avidata buduje swoją reputację i markę poprzez jasne zasady współpracy z kontrahentami, oparte na zaufaniu, przejrzystości świadczonych usług, rzetelności wykonywania usługi oraz zapewnienia poufności i bezpieczeństwa danych osobowych oraz danych przekazywanych na nośnikach lub za pośrednictwem poczty internetowej.

Nasze początki

Odzyskiwanie danych do nasza pasja, którą kilkanaście lat temu postanowiliśmy sprzedawać w postaci usług firmy Avidata.

Pierwsze badania nad odzyskiwaniem danych wykonaliśmy w 2005 roku w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN. Odkryliśmy wtedy, że na czym polega kasowanie danych i jak je odzyskiwać. W dwa miesiące hobbystycznie odzyskaliśmy dane z 200 dysków. Dzisiaj robimy to samo jako profesjonalna firma.

Avidata wywodzi się z badań prowadzonych w IBS PAN. Dalsze badania… Dalej

Fundusze Unijne pozyskane za pośrednictwem AIPSeedCapital są przeznaczanie na badania… Dalej

Publikacje

W ciągu kilku lat działalności wyniki niektórych badań zamieszczaliśmy w prasie… Dalej

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.