Fundusze unijne na odzyskiwanie danych

Avidata Sp. z o.o. jest firmą finansowaną z funduszu zalążkowego AIPSeedCapital. AIPSC finansuje przedsięwzięcia związane z nowymi technologiami i autorskimi rozwiązaniami. Jest to forma wsparcia unijnego – środki na finansowanie pochodzą z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Więcej na temat funduszu AIPSeedCapital.

Działania dotyczące odzyskiwania danych w Avidata zostały sfinansowane w kwocie 130.000 PLN. Środki pochodzą z działania 3.1 – Inicjowanie działalności innowacyjnej Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka.

Środki zostały przeznaczone na badania nowych metod odzyskiwania danych. Obecnie trwają badania nad odzyskiwaniem danych z urządzeń mobilnych opartych o nowe systemy operacyjne, takie jak smartfony na systemie Android, iOS oraz Symbian. Już teraz oferujemy usługi odzyskiwania danych z telefonów komórkowych, a w najbliższym czasie nasza oferta znacznie się rozszerzy. Osoby zainteresowaniem odzyskiwaniem SMS’ów, kontaktów i zdjęć z telefonów już dziś mogą kontaktować się z nami w celu skonsultowania zagadnienia.

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.