Drodzy klienci! Zapraszamy do nowej lokalizaji na ul. Chłodną 64
Chcesz odzyskać dane...? Trafiłeś doskonale!        
Zamów odzyskiwanie danych
Telefon: 22 861 86 49

Odzyskiwanie danych Warszawa

Szukasz w stolicy firmy, która zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych? W takim razie szukasz nas! Avidata specjalizuje się w tej dziedzinie od 2005 roku. Zaczynaliśmy od przeprowadzania badań naukowych w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN. Cały czas je kontynuujemy, by ratować wasze dane ze wszystkich, nawet najnowocześniejszych sprzętów. Na ten moment ratujemy pliki z większości rodzajów nośników występujących na rynku - odzyskujemy dane z telefonów, komputerów, kart pamięci, serwerów, NAS, pendrive, dysków przenośnych itp.

Odzyskiwanie danych z nośników cyfrowych w Warszawie

Zaufały nam największe firmy i instytucje publiczne, ponieważ posiadamy wdrożone procedury bezpieczeństwa informacji m.in ISO 27001, co oznacza, że zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa poufności danych? wystarczy sprawdzić nasze referencje. Traktujemy jednak w sposób indywidualny każdego klienta ? zarówno dane dużych korporacji jak i prywatne dane. Tak będzie również w przypadku, gdy przydarzyła ci się któraś z niżej wymienionych usterek

Uszkodzony pendrive lub karta pamięci

Pomagamy w przypadku uszkodzeń logicznych, czyli wówczas, gdy niechcący skasowałeś pliki lub sformatowałeś swojego pendriva czy kartę pamięci. Nawet jeśli opróżniłeś kosz - nie martw się, odzyskujemy skasowane zdjęcia. Odzyskamy dane z pendrive również w sytuacjach, gdy został on zniszczony fizycznie. Zajmiemy się także odzyskiwaniem danych z telefonu, który został roztrzaskany, a także odzyskamy dane z karty SD twojego aparatu.

Problem z macierzami dyskowymi

Wirusy zaatakowały twoje dyski, albo sprzęt padł ofiarą złośliwego oprogramowania? Zadzwoń do nas - potrafimy odzyskać dane z każdego typu macierzy RAID, które zostały utracone na skutek wszystkich typów usterek.

Awaria dysku Seagate

Zobaczyłeś komunikat, że dysk ma zerową pojemność, system operacyjny go nie widzi albo wiesza się przy pracy tak, że nie masz dostępu do danych zgromadzonych na dysku? To prawdopodobnie wina firmwara, ale ty nie musisz tego wiedzieć - natomiast dla nas w Avidata to łatwizna!

Uszkodzony mechanicznie dysk twardy

To już poważna sprawa, którą pogarsza każda próba samodzielnego uruchomienia dysku po jego uszkodzeniu mechanicznym. Przynieś go do nas, zanim nastąpi całkowita destrukcja. Zdiagnozujemy go bezpłatnie i zobaczymy co da się zrobić. Już od wielu lat skutecznie odzyskujemy dane z dysków twardych.

Sformatowany nieumyślnie dysk

Postanowiłeś zrobić porządek na komputerze, a zapomniałeś zgrać dane przed sformatowaniem? Na rynku istnieje wiele aplikacji do odzyskiwania utraconych w ten sposób plików, które bez większego problemu powinieneś sam obsłużyć, ale jeśli nie chcesz ryzykować, zapraszamy do nas. Na pewno wyeliminujemy ryzyko niechcącego nadpisania danych, które uniemożliwiłoby ich przywrócenie.

Płyty CD/DVD

Chcesz powspominać jakieś ważne wydarzenie, a płyta nie chce działać? Wygląda na totalnie zniszczoną? Dla nas to też wyzwanie - wiemy jak ważne są wspomnienia. Przynieś ją, coś na pewno uda się uratować. To tylko przykładowe usterki nośników danych, których mogłeś doświadczyć. W Avidata stale jednak badamy możliwość odzyskiwania plików z najbardziej uszkodzonych sprzętów. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz pomocy. Za darmo zdiagnozujemy i wycenimy naprawę - zrobimy to do 5 dni roboczych. Odzyskujemy dane w Warszawie, ale nie tylko. Z dowolnego miejsca w Polsce odbierzemy od ciebie sprzęt i nie pobierzemy za to żadnej opłaty.

Zadzwoń 22 861 86 49