Odzyskiwanie danych Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze

Avidata to profesjonalna firma oferująca usługi z zakresu odzyskiwania danych. Posiadamy duże doświadczenie, gdyż w branży jesteśmy nieprzerwanie od 2005 roku.

Zapewniamy odzysk danych z dysków twardych, pamięci flash (pendrive), dysków zewnętrznych (zarówno HDD, jak i SSD) i wielu innych nośników danych. Jakość naszych usług sprawia, że obsługujemy szereg przedsiębiorstw i instytucji z całej Polski.

Zapewniamy odzyskanie danych uszkodzonych mechanicznie, jak i logicznie. Możesz zgłosić się do nas zarówno w przypadku przypadkowego skasowania danych z Twojego dysku twardego, jak i w razie mechanicznego uszkodzenia pendrive’a, który teraz nie jest wykrywany przez system.

Odzyskujemy także dane z urządzeń osób prywatnych, ponieważ naszą filozofią jest podejście do każdego klienta z jednakowym szacunkiem i zrozumieniem. Wszystkie dane są cenne, dlatego pomagamy Ci je odzyskać!

Odzysk danych z nośników cyfrowych - Śląsk

Początki naszej działalności to badania w Instytucie Podstawowych Problemów Technicznych PAN. Wyniki tych badań były publikowane w najpopularniejszych pismach komputerowych.

Siedziba główna Avidata znajduje się w Warszawie, jednakże obsługujemy klientów z całej Polski, w tym także z Gliwic, Bytomia, Zabrza czy Sosnowca.

Nasz zespół specjalistów posiada przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa danych, zgodnie z normą ISO 27001, co jest gwarancją najwyższej poufności danych, które odzyskujemy z nośników.

Bogate doświadczenie oraz najwyższa jakość usług

Doświadczenie zdobywane od 2005 roku sprawia, że doskonale znamy branżę i wyróżniamy się wysoką skutecznością o odzysku danych z wszelkich nośników.

Najwyższa jakość świadczonych przez nas usług jest poświadczona zadowoleniem klientów, które wyrażajš w referencjach umieszczonych na naszej stronie internetowej.

Odzyskujemy dane z nośników takich jak:

– twarde dyski oraz dyski przenośne (zarówno HDD, jak i SSD),
– karty SD,
– smartfony,
– pendrive,
– CD/DVD,
– NAS,
– macierz RAID,
– serwery.

 

W trosce o najwyższą jakość usług i komfort klienta, oferujemy bezpłatną diagnozę zaistniałego problemu, zaś usterkę wyceniamy w zaledwie pięć dni roboczych od otrzymania sprzętu. Nośniki danych możesz do nas dostarczyć za pomocą przesyłki kurierskiej. To najszybsza i niezawodna metoda.

Dane utracone na dysku czy pendrive potrafią często spędzać sen z powiek, szczególnie w przypadku utraty dokumentów lub nostalgicznych zdjęć. Aby nie trzymać Cię w niepewności, oferujemy opcję śledzenia statusu odzyskiwania online. Dzięki temu zawsze wiesz, na jakim etapie jest odzyskiwanie Twoich danych.

Uszkodzona karta pamięci lub pendrive

Jeżeli przydarzyło Ci się nieumyślne skasowanie danych z karty pamięci lub pendrive’a, jest to wówczas uszkodzenie logiczne. Takie sytuacje potrafią być często niezwykle nerwowe i stresujące, dlatego nie martw się – odzyskujemy dane, nawet jeżeli zostały przez Ciebie skasowane za sprawą usunięcia plików z kosza.

Pomożemy także w przypadku fizycznego uszkodzenia nośnika danych, takich jak pendrive z urwaną wtyczką USB lub roztrzaskany smartfon.

Awaria dysku Seagate? Pomożemy!

Komunikat o zerowej pojemności miejsca na dysku, brak wykrywania go przez system operacyjny lub nagła utrata dostępu do danych – to tylko niektóre scenariusze awarii nośników danych. Bardzo często jest to wina awarii firmwara, ale Ty nie musisz tego wiedzieć, ponieważ szybko zdiagnozujemy problem z Twoim dyskiem.

Wycena do 5 dni roboczych pozwala na szybkie i sprawne wykonanie usługi. Wiemy, że utrata cennych danych jest kwestią, w której czas odgrywa decydującą rolę. Zwłaszcza, jeśli dane potrzebne są tu i teraz. Dlatego w Avidata odzyskasz swoje dane szybko i skutecznie.

Odzysk danych z nośników uszkodzonych mechanicznie

Uszkodzenia mechaniczne nośników danych należą do sytuacji, w których odzyskanie danych stanowi spore wyzwanie. W takich przypadkach sukces jest uzależniony od stopnia uszkodzenia samego nośnika oraz jego newralgicznych elementów.

Jeżeli uszkodzona zostaje powierzchnia takiego nośnika (pendrive, dysk), najczęściej odzysk danych następuje bardzo szybko. W przypadku uszkodzenia elektroniki lub głowicy, proces odzysku danych może być dłuższy. Podejmujemy się odzyskiwania danych z każdego nośnika, nawet mocno uszkodzonego.

Przypadkowo skasowane dane lub działanie trojanów i wirusów

Logiczne uszkodzenie danych na skutek przypadkowego skasowania plików lub działania wirusów (takich jak trojany) jest bardzo powszechne i dotyczy zarówno dużych firm, jak i osób prywatnych. Często zdarzajš się też sytuacje, w których dysk zostaje sformatowany przed wcześniejszym zgraniem najważniejszych danych.Logiczne uszkodzenie danych na skutek przypadkowego skasowania plików lub działania wirusów (takich jak trojany) jest bardzo powszechne i dotyczy zarówno dużych firm, jak i osób prywatnych. Często zdarzają się też sytuacje, w których dysk zostaje sformatowany przed wcześniejszym zgraniem najważniejszych danych.

Choć w sieci dostępnych jest wiele urządzeń oferujących możliwość odzyskania skasowanych danych, lepiej nie ryzykować i wysłać urzšdzenia do nas. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość oferowanych usług są gwarancją skutecznego odzysku danych z każdego nośnika.

Wysyłka sprzętu do naszej siedziby w Warszawie, jak i diagnoza są za darmo!

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.