Drodzy klienci! Informujemy, że od 01.12.2022 r. przenosimy nasz punkt z ul. Gorczewskiej 53 na ul. Chłodną 64
Chcesz odzyskać dane...? Trafiłeś doskonale!        
Zamów odzyskiwanie danych
Telefon: 22 861 86 49

Odzyskiwanie danych Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze

Nasza firma zrodziła się z pasji i dążenia do poszerzania wiedzy. Dość powiedzieć, że prace nad odzyskiwaniem danych z nośników cyfrowych zaczynaliśmy od badań w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN. Osiągane przez nas wyniki opisywały czołowe pisma komputerowe. W dalszym ciągu bardzo dbamy o rozwój i wysokie kwalifikacje naszej kadry, by móc pomagać klientom w najtrudniejszych przypadkach. Osoby zatrudniane w naszej firmie posiadają przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa danych zgodnie z normą ISO 27001, co gwarantuje najwyższą poufność danych. Obsługujemy przedsiębiorstwa i instytucje z całej Polski, co potwierdzają stosowne referencje, z którymi można zapoznać się na naszej stronie. Przywracamy pliki na komputerach największych firm, ale także odzyskujemy dane z np. z telefonów osób prywatnych, ponieważ zgodnie z naszą filozofią z pełnym szacunkiem podchodzimy do każdego zlecenia.

Siła doświadczenia

Profesjonalnie zajmujemy się odzyskiwaniem danych od 13 lat. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale możesz liczyć na naszą pomoc, mieszkając w Katowicach, Zabrzu, Gliwicach, Sosnowcu czy innym miejscu w Polsce, gdyż bezpłatnie odbieramy nośniki z całego kraju. Wystarczy skontaktować się z nami i przygotować sprzęt dla kuriera. Odzyskujemy dane z kart SD, twardych dysków, telefonów, pendrive, CD/DVD, NAS, macierzy, serwerów, dysków SSD i wielu innych. Bezpłatnie diagnozujemy i wyceniamy usterki w ciągu zaledwie pięciu dni od momentu, gdy trafi do nas sprzęt. Z jakimi awariami spotykamy się najczęściej? Przywracamy dane w przypadku uszkodzeń logicznych, to jest wszelkich nieudanych formatów czy nieumyślnych skasowań plików. Odzyskujemy również dane z pendrive?ów z uszkodzeniami podzespołów czyli na przykład z oderwanymi wtyczkami USB, połamanymi obudowami, uszkodzonymi kontrolerami pamięci flash.

Kiedy sprzęt nie chce "współpracować"

Równie często klienci nie mogą dotrzeć do swoich plików, gdyż dysk odmawia im do nich dostępu. Dzieje się tak na skutek uszkodzenia podzespołów dysku np. głowic, powierzchni lub oprogramowania sterującego pracą dysku. Tu zdecydowanie odradzamy samodzielne próby naprawiania sprzętu, gdyż każda z nich może uniemożliwić odzyskanie jakichkolwiek plików. W naszej firmie odzyskujemy dane z dysków od wielu lat, więc możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że niemal z każdego dysku jesteśmy w stanie odzyskać dane. Podobnie jest w przypadku danych utraconych na skutek działania złośliwego oprogramowania i wirusów. Dbamy o to, by być na bieżąco z aplikacjami niszczącymi systemy komputerowe i wszelkimi skryptami stanowiącymi zagrożenie dla plików.

Naprawa uszkodzonych dysków w Katowicach, Gliwice, Sosnowiec i okolice

Jeżeli mieszkasz na Śląsku i masz problem z utraconymi danymi, np. straciłeś zdjęcia, dokumenty firmowe, czy jakiekolwiek ważne dla ciebie pliki - skontaktuj się z nami. Nawet jeśli jesteś pewien, że nic nie da się zrobić, postaramy się pomóc. Pamiętaj, że postawienie przez nas diagnozy i wycena zlecenia, nic cię nie kosztują.

Zadzwoń 22 861 86 49