Drodzy klienci! Zapraszamy do nowej lokalizaji na ul. Chłodną 64
Chcesz odzyskać dane...? Trafiłeś doskonale!        
Zamów odzyskiwanie danych
Telefon: 22 861 86 49

Referencje

Opinie naszych klientów
Referencje klientów

Poniżej zamieszczamy referencje od naszych Klientów i to co mówią o naszych usługach odzyskiwania danych. Najlepszą formą reklamy jest polecenie od innej osoby i jesteśmy dumni z opinii, które otrzymaliśmy.

Jeżeli korzystałeś z naszych usług - prosimy napisz nam jakie masz wrażenia, czy jesteś zadowolony i czy widzisz, że nasze usługi odzyskiwania danych można wykonywać lepiej. Do przekazania sugestii możesz skorzystać z poniższego formularza lub wysłać e-mail.

Napisz swoje refenecje...
Ok
Odzyskane dane - referencje

Loktech

Pragnę podziękować firmie Avidata za profesjonalną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego.

Firma prezentuje wysoką jakość i wiedzę na temat odzyskiwania danych, otrzymaliśmy obszerne wyjaśnienia na temat awarii, a wszelkie dane zawarte na uszkodzonym dysku zostały odzyskane szybko i bez strat [...]

Odzyskiwanie danych - referencje od Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Chciałbym gorąco podziękować za sprawne, szybkie i skuteczne odzyskanie danych z dysku twardego zawierającego wiele lat pracy eksperymentalnej i Instytucie Fizyki Doświadczalnej Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki Państwa profesjonalizmowi oraz nowatorskiemu podejściu do problemu odzyskania uszkodzonych danych wszystkie zbiory udało się odzyskać.

Z poważaniem, życząc dalszych sukcesów.

Odzyskiwanie danych - referencje od ODL

ODL

Dziękujemy firmie Avidata za profesjonalnie wykonaną usługę odzyskiwania danych z fizycznie uszkodzonego dysku twardego. Usterka została precyzyjnie zdiagnozowana i jej naprawa zrealizowana w założonym terminie, Godne polecenia są wysokie standardy usług, rzetelność, fachowość i co najważniejsze bardzo krótki termin realizacji zlecenia.

Odzyskiwanie danych - podziękowania od Psychomedia

Psycho-Media

[...] Firma Avidata wykonała usługę odzyskiwania danych z dysków, w których wskutek awarii doszło do utraty dostępu do danych. Udało się odzyskać cenne dane (przede wszystkim video), co zaoszczędziło wiele dni pracy nad odtworzeniem danych [...]

Polecam usługi firmy Avidata Sp. z o.o. jako godnego partnera biznesowego.

Odzysk danych

Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

W imieniu firmy Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. wyrażam podziękowania firmie Avidata Sp. z o.o. za odzyskanie istotnych danych dla naszej firmy z dysku twardego Seagate Barracuda 7200.11. [...]

[...] Na każdym etapie usługi pozostawałem w stałym kontakcie z pracownikami firmy, którzy na bieżąco informowali mnie o postępach prac w laboratorium. [...]

Odzyskiwanie danych

QS-TECH

[...] Pomimo powaznych uszkodzeń dysku udało się odtworzyc kluczowe dane. Informacje na temat kolejnych etapów procedury odzyskiwania danych przekazywane były sumiennie i na bieżąco.

[...] Polecam firmę Avidata jako rzetelnego partnera biznesowego.

Odzyskiwanie danych

Agresywna Banda

W imieniu firmy Agresywna Banda chciałbym polecić usługi firmy Avidata Sp. z o.o. Zwróciliśmy się do firmy Avidata w celu odzyskania danych z uszkodzonego dysku twardego. Pomimo poważnych uszkodzeń dysku udało się odzyskać wszystkie dane. Gdyby w przyszłości zdarzyła nam się awaria dysku, ponownie skorzystalibyśmy z usług firmy Avidata Sp. z o.o..

Referencje

MR

[...] Z usług firmy Avidata skorzystałem na początku 2013 roku ponieważ zdarzyła mi się awaria systemu składowania danych urządzenia NAS.

[...] Avidata była jedną z trzech firm, z którymi równolegles się konktakowałem [...].

Odzyskiwanie danych

Inconti

Niniejszym listem pragnę wyrazić podziękowania firmie Avidata Sp. z o.o. za odzyskanie danych z uszkodzonego dysku twardego.

Na dysku znajdowaly się bardzo cenne dla mnie dane. Dzięki wiedzy specjalistów z firmy Avidata udało się sprawnie i w 100% odzyskać dane.

Odzyskiwanie danych

ZIB Projekt

Firma ZIB Projekt Sp. j. poleca usługi firmy Avidata Sp. z o.o. wszystkim, którzy potrezbują odzyskać dane.

W wyniku awarii nastąpiła potrzeba odzyskania danych w trybie pilny,, co było utrudnione ze względu na to, że utrata danych miała miejsce w niedzielę 30 grudnia. Na szczęście pracownicy firmy zareagowali natychmiast, a prace trwały nieprzerwanie 24 gdziny na dobę, również w Sylwestra i Nowy Rok.

W bardzo szybkim czasie udalo się odzyskać wszystkie dane.

Luxtel - refenracje

Luxtel Spółka Jawna

Z firmą Avidata skontaktowaliśmy się po awarii dysku Seagate. Usterka oprogramowania dysku spowodowała utratę dostępu do danych. Pracownicy firmy Avidata udzielili nam wyczerpujących wyjaśnień na temat uszkodzenia nośnika i zaproponowali dalszy plan działania. Dzięki pomocy firmy Avidata bardzo szybko udało się przywrócić dysk do sprawnego działania i odzyskać dostęp do danych.

W imieniu firmy Luxtel Sp. J. chciałbym polecić usługi firmy Avidata Sp. z o.o

Referencje klientów

Anima-Pol Sp. z o.o.

Serdecznie dziękujemy firmie Avidata Sp. z o.o. za profesjonalną i błyskawiczną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego.

W firmie Avidata spotkaliśmy się z fachową poradą oraz życzliwym i profesjonalnym podejściem do klienta

Referencje odzyskiwanie

Imtech Polska Sp. z o.o.

Niniejszym listem pragnę zarekomendować usługi odzyskiwania danych firmy Avidata Sp. z o.o.

Z usług firmy Avidata skorzystaliśmy kilkukrotnie w sytuacjach utraty dostępu do danych związanych z awarią dysków twardych. Każdorazowo zlecenia były realizowane z pełnym profesjonalizmem i rzetelną obsługą.

Referencje odzyskiwanie

Best Motor

Pragnę podziękować firmie Avidata Sp. z o.o. za skuteczne odzyskanie danych z poważnie uszkodzonego dysku twardego, profesjonalną obsługę oraz fachową poradę.

Kompleksowa obsługa, terminowość oraz wysoka jakość wykonywanych usług to jedne z wielu zalet firmy.

Referencje klientów

Filmoteka Narodowa

W imieniu Filmoteki Narodowej pragnę serdecznie podziękować pracownikom firmy Avidata Odzyskiwanie Danych za szybkie i sprawne przywrócenie pracy popsutego dysku i odzyskanie z niego cennych danych.

Specjaliści firmy Avidata Odzyskiwanie Danych wykazali się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem oraz fachową wiedzą niezbędną przy rozwiązaniu tego typu problemu.

Z pełnym przekonaniem polecam i rekomenduję usługi firmy Avidata Odzyskiwanie Danych.

Referencje klientów

Geodeta Uprawniony Inż. Robert Głuchowski

W związku z zaistniałą sytuacją utraty danych z dysku twardego podjąłem współpracę z firmą Avidata Odzyskiwanie Danych. Współpraca utwierdziła mnie w przekonaniu, że Avidata Odzyskiwanie Danych jest firmą zatrudniającą kompetentnych pracowników o profesjonalnym i indywidualnym podejściu do klienta.

Referencje klientów

IGENART Tomasz Wolbrecht

W związku z nieoczekiwaną awarią dysku zwróciłem się o pomoc do firmy Avidata Sp. z o.o.

Specjaliści firmy Avidata profesjonalnie i skutecznie odzyskali wszystkie ważne dane, a współpraca na każdym etapie przebiegła bezproblemowo i w przyjaznej atmosferze.

W związku z powyższym, z pełnym przekonaniem polecam wszystkim zainteresowanym korzystanie z usług oferowanych przez firmę Avidata.

Referencje klientów

Pyl-Kow Spółka Jawna

Chciałem zarekomendować usługi firmy "Avidata" Sp. z o.o. Współpraca z firmą "Avidata" przebiegła sprawnie i terminowo. Pracownicy firmy działali profesjonalnie, a obsługa klienta była świadczona na najwyższym poziomie.

Referencje klientów

RM-COMP S.C.

Serdecznie dziękuję firmie Avidata Sp. z o.o. za profesjonalną i błyskawiczną pomoc w odzyskaniu danych z uszkodzonego dysku twardego. Zaoszczędziło mi to wielu godzin pracy przy ponownym wprowadzaniu utraconych danych.

Pragnę polecić firmę Avidata Sp. z o.o. wszystkim tym, którzy z powodu awarii dysku utracili swoje dane.

Referencje klientów

Bizneskompas

Chciałem podziękować firmie Avidata Sp. z o.o. za pomoc w odzyskaniu danych z dysku twardego.

Proces odzyskiwania danych rozpoczął się w długi weekend majowy i trwał nieprzerwanie dzień i noc. Pomimo nietypowego terminu zlecenia miałem stały kontakt z pracownikami firmy, dzięki czemu odzyskanie danych przebiegło szybko i skutecznie.

Firma Avidata Sp z o.o. wyróżnia się elastycznym podejściem do klienta i wysoką jakością świadczonych usług.

Referencje klientów

UMAR Marek Kapuściak

Niniejszym listem pragnę zarekomendować usługi firmy Avidata Sp. z o.o. Pracownicy firmy Avidata służyli nam pomocą na każdym etapie realizowanej usługi, udzielając fachowej i rzetelnej informacji na temat naszej sprawy. Dzięki firmie Avidata odzyskałem dostęp do utraconych danych.

Jestem zadowolony z przebiegu współpracy i z pełnym przekonaniem polecam firmę Avidata Sp. z o.o.

Dalsze referencje