Odzyskiwanie danych Wrocław

Szukasz eksperta od odzyskiwania danych z nośników cyfrowych? Avidata zajmuje się tym już od 13 lat. Na początku działalności, jako pasjonaci przeprowadzaliśmy badania naukowe w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN. W dalszym ciągu nas to fascynuje, więc kontynuujemy je, co gwarantuje nieustanny rozwój naszej firmy i umożliwia ratowanie waszych danych z coraz większych opresji. Odzyskujemy dane z telefonów, kart pamięci, komputerów, pendrive, NAS, macierzy i serwerów wszystkich pozostałych nośników dostępnych na rynku.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo od lat

Nasi pracownicy są nieustannie szkoleni, posiadają certyfikaty świadczące o ich wysokich kwalifikacjach, w tym przeszkolenie zgodne z normami ISO 27001. Dzięki temu odzyskiwanie dane są objęte najwyższą poufnością. Współpracujemy z największymi firmami i instytucjami z całej Polski, od których zawsze możemy liczyć na pozytywne referencje. Możesz je przeczytać na naszej stronie internetowej, do czego gorąco zachęcamy. Jednym z powodów popularności naszych usług jest fakt, że każdym klientem zajmujemy się w sposób indywidualny, a wszelkie informacje, jakie od niego uzyskujemy, są u nas w pełni bezpieczne.

Z jakich nośników odzyskujemy dane?

Pomagamy w przypadku uszkodzeń logicznych plików, czyli wówczas, gdy zostały one przypadkiem skasowane. Zrobiłeś format pendrive czy karty pamięci, zapominając o ich skopiowaniu? Zdarza się. Odzyskamy twoje skasowane zdjęcia, również wtedy, gdy opróżniłeś kosz. Odzyskujemy dane z kart SD, z najróżniejszych sprzętów – w tym tych kompletnie zniszczonych. W ich przypadku wskazane jest, by osoba niedoświadczona nie próbowała działać na własną rękę ? może to się bowiem skończyć nieodwracalną utratą plików. Podobnie spróbujemy odzyskać dane z pendrive, którego wygląd wskazuje na kompletną destrukcję. Odzyskujemy dane z telefonów, które wydają się być całkowicie zniszczone np. połamane lub zalane.

Odzyskaj dane z komputera

Jeśli wirus zaatakował twoje dyski, albo sprzęt padł ofiarą złośliwego oprogramowania, to eksperci z Avidata najprawdopodobniej także bez problemu będą potrafili odzyskać dane, które zostały utracone w ten sposób. Jesteśmy są na bieżąco z aplikacjami i skryptami mającymi na celu niszczenie systemu komputerowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zniwelować negatywne skutki ich działania. Żadnego wyzwania nie stanowi dla nas również odzyskanie plików, które niechcący skasowałeś z komputera.

Zostaw to zadanie nam, gdyż działając w pojedynkę, możesz nieopatrznie nadpisać dane. My natomiast zrobimy to w 100 procentach bezpiecznie. A może straciłeś dostęp do plików na twoim dysku, bo system go nie widzi lub gdy twój dysk uległ mechanicznemu uszkodzeniu ? tu sprawa jest już znacznie poważniejsza. Każdy twój ruch może pogłębić zniszczenia, więc nie ryzykuj. Odzyskujemy dane z dysków od początku naszej działalności, zatem wiemy jak ważna jest tutaj daleko idąca ostrożność.

Naprawiamy również starsze nośniki

Możesz się do nas zgłosić również z płytami CD lub DVD, mimo, że obecnie prawie nikt już z nich nie korzysta. Nasi specjaliści zrobią wszystko, co w ich mocy, by uratować zapisane na nich filmy, muzykę, zdjęcia czy jakiekolwiek inne, ważne dla ciebie pliki. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, ale odzyskujemy dane we Wrocławiu oraz w każdym miejscu w Polsce. Skontaktuj się z nami i przygotuj nośnik, który odbierze od ciebie kurier ? nie poniesiesz za to żadnej opłaty. Następnie dostarczy go do nas, a my do 5 dni bezpłatnie postawimy diagnozę i wycenimy odzyskanie twoich danych. Przekonaj się jakie to proste!

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.