Odzyskiwanie danych Warszawa

Szukasz w stolicy firmy, która zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych? W takim razie szukasz nas! Avidata specjalizuje się w tej dziedzinie od wielu lat.  Zaczynaliśmy od przeprowadzania badań naukowych w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN. Cały czas je kontynuujemy, by ratować wasze dane ze wszystkich, nawet najnowocześniejszych sprzętów. Na ten moment ratujemy pliki z większości rodzajów nośników występujących na rynku – odzyskujemy dane z telefonów, komputerów, kart pamięci, serwerów, NAS, pendrive, dysków przenośnych itp.

Nasze laboratorium znajduje się w Warszawie. W przypadkach pilnych działamy 24 godz. na dobę.

odzyskiwanie-danych-warszawa1 MAC

Zaufały nam największe firmy i instytucje publiczne, ponieważ posiadamy wdrożone procedury bezpieczeństwa informacji m.in ISO 27001, co oznacza, że zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa poufności danych? wystarczy sprawdzić nasze referencje. Traktujemy jednak w sposób indywidualny każdego klienta ? zarówno dane dużych korporacji jak i prywatne dane. Tak będzie również w przypadku, gdy przydarzyła ci się któraś z niżej wymienionych usterek.

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.