Odzyskiwanie danych Poznań

Połamałeś pendrive, dysk twardy w twoim komputerze nie chce działać, a może stało się coś niedobrego z twoim telefonem i potrzebujesz odzyskać stracone zdjęcia? Na szczęście na terenie Poznania również działa Avidata – profesjonalna firma, zajmująca się odzyskiwaniem danych od 13 lat. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale obecnie bezpłatnie pobieramy nośniki danych z całej Polski. Odzyskujemy dane z kart SD, z telefonów, pendrive, dysków, CD/DVD, dysków, NAS, macierzy i serwerów i wielu innych.

Uszkodziłeś nośnik cyfrowy i musisz odzyskać dane w Poznaniu?

To, co wyróżnia Avidatę, to nie tylko wieloletnie doświadczenie praktyczne, ale również bardzo solidne podstawy w postaci wiedzy teoretycznej. Zaczynaliśmy bowiem w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN i cały czas przeprowadzamy tam badania, testując możliwości odzyskiwania danych w najtrudniejszych przypadkach. Przede wszystkim jednak, osoby zatrudnione w firmie, posiadają przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa informacji zgodnego z normą ISO 27001 – są to starannie wyselekcjonowani pracownicy, gwarantujący rzetelność wykonania powierzonych im zadań oraz  co ma niejednokrotnie bardzo duże znaczenie, dyskrecję.

Avidata współpracuje z największymi firmami i instytucjami z całej Polski, które wystawiły jej dotychczas stosowne referencje, zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Nie tylko klienci instytucjonalni

Mimo, iż mamy na swoim koncie współpracę z wieloma dużymi jednostkami administracji publicznej, nic nie stoi na przeszkodzie, byś skontaktował się z nami również w przypadku, jeżeli twoim problemem są jedynie utracone zdjęcia. Do każdego zlecenia podchodzimy bowiem w sposób indywidualny. Bezpłatnie zdiagnozujemy problem i wycenimy usterkę w ciągu zaledwie pięciu dni od momentu, gdy trafi do nas sprzęt.

Jakie są najczęstsze problemy, którymi się zajmują się specjaliści w Avidata? Przywracają dane, gdy klientom niechcący skasowały się pliki albo ktoś sformatował pendrive czy kartę pamięci, zapominając o zrobieniu kopii. Innymi słowy naprawiają uszkodzenia logiczne nośników danych. Jeżeli i tobie przydarzyło się coś takiego, to nie musisz nawet przejmować się opróżnionym koszem – pliki też są do odzyskania.

Uszkodzenie mechaniczne dysku lub pendrive?

Lepiej zaufaj fachowcom! Coś, co dla ciebie jest tragedią, przydarza się naprawdę znacznej części ludzi. Niemalże każdemu zdarzyło się kiedyś usiąść na pendrive albo roztrzaskać telefon w drobny mak. Avidata odzyska dane z pendrive także bardzo mocno zniszczonego, podobnie odzyskujemy dane z telefonów, nadzwyczaj często tłuczonych na chodnikach.

 

Eksperci w Avidata potrafią również odzyskać dane, które zostały utracone wskutek działania wirusów i złośliwego oprogramowania. Są na bieżąco z aplikacjami niszczącymi systemy komputerowe, więc nawet jeśli przyczepił się do ciebie wyjątkowo trudny do usunięcia egzemplarz, możesz śmiało skontaktować się z nami ? z pewnością pomożemy.

 

Kolejnym częstym przypadkiem jest utrata dostępu do dysku na skutek uszkodzeń podzespołów dysku takich jak powierzchnia, głowice lub elektronika. Lepiej żebyś nie próbował uruchomić go samodzielnie, gdyż każdy nieopatrzny ruch może spowodować nieodwracalne szkody. Natomiast w Avidata odzyskujemy dane z dysków tego typu od wielu lat.

To tylko przykładowe, najbardziej standardowe awarie dotyczące utraty plików, jakimi zajmują się pracownicy firmy Avidata. Skontaktuj się z nimi, jeśli i ty masz problem z utraconymi danymi w Poznaniu, jest więcej niż prawdopodobne, że skutecznie zajmiemy się także twoim nośnikiem.

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.