Odzyskiwanie danych Lublin

Potrzebujesz solidnej firmy odzyskującej dane w Lublinie? Nie musisz już dłużej szukać – odzyskamy Twoje dane niezależnie od rodzaju nośnika, na jakim się znajdują! Co najważniejsze: nie musisz dostarczać nam swojego dysku osobiście – zapakuj nośnik i skontaktuj się z nami (telefonicznie albo za pośrednictwem formularza na naszej stronie), a nasz kurier bezpłatnie odbierze Twój dysk i dostarczy go do naszego laboratorium. Odbieramy dyski do ekspertyzy z całego kraju! Wysoka skuteczność Avidata w odzysku danych z nośników dowolnego typu wynika nie tylko z posiadania doskonałego zaplecza technicznego, ale przede wszystkim z naszego wieloletniego doświadczenia – pierwsze dane odzyskaliśmy w 2005 roku i od tamtej pory doskonalimy swoje umiejętności w tej dziedzinie. Dla nas praca jest jednocześnie pasją, którą stale rozwijamy, zdobywając nową wiedzę i poszerzając zakres usług oferowanych naszym Klientom.

Odzyskiwanie danych z dysku twardego - Lublin i okolice

Niezależnie od tego, czy Twój dysk został uszkodzony fizycznie (upuszczony, zgnieciony, spalony, zalany, itp), czy wystąpiły na nim błędy logiczne (zawartość którejś partycji została wykasowana lub jest niewidoczna dla systemu) lub komputer przestał wykrywać dysk, pojawiły się błędne sektory, dane znajdujące się na nim można uratować. W naszym laboratorium odzyskujemy dane z dysków twardych każdego typu i rozmiaru (również z takich, które już wyszły z produkcji), a także dysków SSD..

Odzyskiwanie danych z karty SD

Karty tego typu charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale nawet i one nie są niezniszczalne. Współczesne karty SD zwykle mają konstrukcję monolityczną, co polega na integracji kontrolera, kości pamięci oraz wszystkich układów pomocniczych w jeden większy układ. Dla użytkownika skutkuje to miniaturyzacją karty, ale odzyskanie danych z kart monolitycznych jest przez to bardziej skomplikowane. W naszym laboratorium jesteśmy w stanie odzyskać dane z dowolnych typów kart SD uszkodzonych fizycznie lub posiadających błędy logiczne – niezależnie od producenta czy pojemności takiej karty.

Odzyskiwanie skasowanych zdjęć

Fotografie w formacie cyfrowym to pliki, które w przypadku problemów z nośnikiem, na którym się znajdują, można dość łatwo odzyskać. Podstawowym warunkiem jest niekopiowanie żadnych nowych plików na kartę pamięci, a w przypadku uszkodzeń fizycznych powstrzymanie się od prób samodzielnego odczytu danych. Odzyskiwanie z telefonu danych w postaci zdjęć również nie stanowi żadnego problemu – w naszym laboratorium odzyskujemy zdjęcia, które w innych miejscach zostały uznane za nie do odzyskania!

Odzyskiwanie danych z pendrive

Pamięci przenośne typu pendrive mogą ulegać zarówno uszkodzeniom logicznym jak i uszkodzeniem elementów elektroniki lub oprogramowania sterującego pracą pendrive. Każdy rodzaj uszkodzeń wymaga innego podejścia, jednak jeśli pamięci FLASH nie ulega całkowitemu zniszczeniu, szanse na odzyskanie danych z pendrive”a są nadal spore. Proces odzyskiwania danych może być długotrwały, ale nasze laboratorium jest wyposażone w sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie odzyskać dane z dowolnego pendrive”a bez względu na jego pojemność czy markę. Straciłeś dane i chcesz je odzyskać? Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej wyceny!

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.