Odzyskiwanie danych Kraków

Avidata to specjaliści, których szukasz! Zajmujemy się odzyskiwaniem danych od 13 lat. Zaczynaliśmy działalność od przeprowadzania badań naukowych w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN. Kontynuujemy je do dziś, gwarantując nieustanny rozwój firmy i odzyskiwanie danych z coraz nowocześniejszych sprzętów. Odzyskujemy dane z telefonów, komputerów, kart pamięci, dysków twardych, dysków SSD, NAS, macierzy, serwerów i wszelkich innych nośników.

Odzyskiwanie danych z nośników cyfrowych w Krakowie

Osoby u nas zatrudnione posiadają przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa informacji zgodne z normą ISO 27001, co sprawia, że odzyskiwanie dane są w 100% bezpieczne i poufne. Współpracują z nami największe firmy i instytucje z całej Polski. Wystawiły nam dotychczas same doskonałe opinie, które przeczytasz na naszej stronie w dziale ?referencje?. Avidata traktuje jednak poważnie wszystkich swoich klientów, również tych, którym przydarzają się nieco bardziej przyziemne usterki.

Uszkodzony pendrive lub karta pamięci

Pomożemy ci w przypadku uszkodzeń logicznych nośników danych czyli wówczas, gdy przypadkiem skasowałeś pliki, sformatowałeś pendrive czy kartę pamięci. Odzyskamy skasowane zdjęcia, nawet, gdy opróżniłeś już kosz.

Odzyskamy dane z pendrive także wtedy, gdy przydarzył ci się wypadek i go zgniotłeś. Podobnie odzyskujemy dane z telefonów, który zostały mechanicznie uszkodzone. Odzyskamy również dane z karty SD, nawet jeśli wydaje ci się, że pliki bezpowrotnie przepadły.

Problem z macierzami dyskowymi

Może wirus zaatakował dysk, albo twój sprzęt padł ofiarą złośliwego oprogramowania? Eksperci w Avidata potrafią odzyskać dane, które zostały utracone na skutek wszystkich tego typu usterek – są na bieżąco z aplikacjami i skryptami niszczącymi systemy komputerowe.

Awaria dysków twardych

Utraciłeś dostęp do danych zgromadzonych na dysku? System go nie widzi? Stało się to na skutek awarii jednego z podzespołów np. głowicy lub elektroniki lub uszkodzenia obszaru serwisowego dysku. Wiemy, że odzyskiwanie w takim przypadku wymaga to niezwykłej delikatności i wprawy, a każdy ruch może pogłębić destrukcję. Nie pogarszaj sprawy, próbując uruchomić go samodzielnie – odzyskujemy dane z dysków od wielu lat, zaufaj nam.

Uszkodzony mechanicznie dysk twardy

Na rynku znajdziesz z kolei wiele aplikacji do odzyskiwania plików niechcący skasowanych z komputera i są one dość łatwe w obsłudze, ale istnieje ryzyko niechcącego nadpisania danych, które uniemożliwi ich przywrócenie. Dlatego jeżeli nie możesz pozwolić sobie na ryzyko utraty danych bezpowrotnie nie podejmuj samodzielnych prób odzyskiwania – zostaw to nam. Od wielu lat odzyskujemy dane z dysków twardych.

Sformatowany nieumyślnie dysk

Postanowiłeś zrobić porządek na komputerze, a zapomniałeś zgrać dane przed sformatowaniem? Na rynku istnieje wiele aplikacji do odzyskiwania utraconych w ten sposób plików, które bez większego problemu powinieneś sam obsłużyć, ale jeśli nie chcesz ryzykować, zapraszamy do nas. Na pewno wyeliminujemy ryzyko niechcącego nadpisania danych, które uniemożliwiłoby ich przywrócenie.

Płyty CD/DVD

Płyta CD lub DVD, na której masz jakieś ważne wydarzenie nie chce działać? Wiemy, że bezpowrotna utrata filmu z wesela czy ze studniówki byłaby dla ciebie dużą stratą. Całe szczęście, w takiej sytuacji najczęściej również możemy pomóc. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale odzyskujemy dane w Krakowie i każdym innym miejscu w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przygotujesz nośnik. Kurier odbierze go od ciebie za darmo i dostarczy nam. W ciągu 5-ciu dni zdiagnozujemy twój sprzęt i bezpłatnie wycenimy odzyskanie danych.

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.