Odzyskiwanie danych w Trójmieście - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Połamał ci się pendrive? Urwałeś wtyczkę USB? Dysk twardy w twoim komputerze nie chce działać? A może twój telefon odmawia współpracy i zastanawiasz się czy jest szansa odzyskać stracone zdjęcia? W zasadzie nie ma większego znaczenia z jakiego powodu nie możesz odzyskać swoich danych na nośniku cyfrowym, pomożemy ci w każdej sytuacji. Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się odzyskiwaniem danych od 13 lat.

Potrzebne odzyskiwanie danych w Trójmieście? Zdaj się na Avidatę!

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale jeśli jesteś z Gdańska, Gdyni czy Sopotu, to również możesz liczyć na naszą pomoc, gdyż bezpłatnie pobieramy nośniki danych z całej Polski. Odzyskujemy dane z kart SD, pendrive, dysków, telefonów, CD/DVD, NAS, serwerów, macierzy, dysków SSD oraz niemalże wszystkich dostępnych na rynku urządzeń tego typu.

Odzyskiwanie danych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Avidata zrodziła się z prawdziwej pasji. Zaczynaliśmy w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN, przeprowadzając badania nad odzyskiwaniem danych. Obecnie w dalszym ciągu prowadzimy prace badawcze, by pomagać wam w najtrudniejszych przypadkach. Osoby zatrudniane w naszej firmie posiadają przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa danych zgodnego z normą ISO 27001, gwarantujący bezpieczeństwo powierzonych im informacji i sprzętu. Na co dzień współpracujemy z największymi firmami i instytucjami z całej Polski, na co posiadamy stosowne referencje.

Możesz mieć więc pewność, że odzyskiwaniem danych z twojego nośnika zajmą się prawdziwi fachowcy. Nie oznacza to jednak, że zajmujemy się wyłącznie dużymi zleceniami dla instytucji państwowych i korporacji. Twoim problemem są jedynie utracone zdjęcia? Nasza firma traktuje poważnie wszystkich klientów. Bezpłatnie zdiagnozujemy i wycenimy usterkę w ciągu zaledwie trzech dni od momentu, gdy trafi do nas sprzęt, niezależnie od tego na czym będzie polegał twój problem.

Na czym polega nasza praca?

Czym najczęściej zajmujemy się w Avidata? Przywracamy dane, gdy klient niechcący skasował ważny plik albo ktoś sformatował swojego pendrive czy kartę pamięci i opróżnił kosz. Innymi słowy naprawiamy uszkodzenia logiczne nośników danych. Niemalże każdemu zdarzyło się również oderwać wtyczkę USB od pendrive albo roztrzaskać telefon.

 

Odzyskiwaliśmy dane z pendrive’ów bardzo mocno zniszczonych, podobnie na co dzień odzyskujemy dane z telefonów „po przejściach”. Ponadto specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych utraconych wskutek działania wirusów i złośliwego oprogramowania. Jesteśmy na bieżąco z aplikacjami niszczącymi systemy komputerowe i wszelkimi skryptami stanowiącymi zagrożenie dla waszych plików.

 

Równie często spotykamy się z utratą dostępu do dysku, przez co klienci nie mogą dotrzeć do swoich zdjęć, dokumentów czy innych plików. Dzieje się to na skutek uszkodzenia podzespołów np. głowic dysku lub elektroniki lub oprogramowania sterującego pracą dysku. Odzyskanie danych w tym przypadku to wiele godzin walki, każdy ruch musi być ostrożny i przemyślany. W Avidata odzyskujemy dane z dysków od wielu lat, więc wiemy jak to zrobić.

Odradzamy samodzielnie odzyskiwanie danych, gdyż bardzo łatwo o kolejne uszkodzenia sprzętu. Skontaktuj się z nimi, jeżeli i ty masz problem z utraconymi plikami, nawet jeśli jesteś pewien, że nic nie da się zrobić. Pamiętaj, że diagnoza i wycena nic cię nie kosztują.

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.