Odzyskiwanie danych Łódź

Odzyskiwanie danych w Łodzi jeszcze nigdy nie było tak proste – Avidata jest tym czego szukasz! Największe firmy i instytucje w Polsce współpracują z nami, ponieważ nasi pracownicy dają gwarancję bezpieczeństwa powierzonego im sprzętu i danych. Skąd bierze się takie zaufanie? Miedzy innymi dzięki wdrożonym procedurom bezpieczeństwa informacji zgodnymi z normą ISO 27001 i RODO. Odzyskiwanie u nas dane mają najwyższą gwarancję poufności. Stoi za nami również rzesza zadowolonych klientów – wystarczy sprawdzić nasze referencje!

Avidata - profesjonalne odzyskiwanie danych w Łodzi i nie tylko

Odzyskujemy dane od 2005 roku. Początkowo pracowaliśmy w warunkach laboratoryjnych – w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN, gdzie przeprowadzaliśmy pionierskie operacje odzyskiwania utraconych plików. Obecnie jesteśmy praktykami z kilkunastoletnim stażem i bogatym doświadczeniem w pracy z niemalże wszystkimi nośnikami, ale dalej pasjonuje nas nasza praca, więc kontynuujemy badania naukowe, by stawać się coraz lepszymi.

Odzyskujemy dane z telefonów, komputerów, dysków przenośnych, dysków SSD, kart pamięci, płyt CD/DVD, NAS, macierzy i serwerów, jednak chętnie zmierzymy się z każdym sprzętem, który zechcesz nam powierzyć. Pomożemy ci zarówno w przypadku uszkodzeń logicznych czyli wówczas, gdy niechcący skasowałeś pliki lub zrobiłeś format nośnika bez zapisania kopii (a nawet, gdy opróżniłeś kosz), ale także, gdy np. twój pendrive został uszkodzony fizycznie np. połamany albo oderwała ci się wtyczka USB.

Odzyskamy dane z pendrive także wtedy, gdy przydarzył ci się wypadek i go zgniotłeś. Podobnie odzyskujemy dane z telefonów, który zostały mechanicznie uszkodzone. Odzyskamy również dane z karty SD, nawet jeśli wydaje ci się, że pliki bezpowrotnie przepadły.

W czym jeszcze możemy ci pomóc?

Odzyskujemy dane z kart SD wszystkich typów. Jeżeli twój sprzęt uległ znacznej destrukcji – również oddaj go nam bez wyciągania karty, gdyż możesz tylko pogorszyć sytuację. Postaramy się delikatnie wyjąć ją i odzyskać wszystkie ważne dla ciebie dane. Równie często jak odzyskujemy dane z pendrive, ratujemy z opresji sprzęty naszych klientów zaatakowane przez wirusy i złośliwe oprogramowanie. Na tym polu dzieje się sporo, niemalże codziennie wychodzi nowa złośliwa aplikacja czy skrypt, ale trzymamy rękę na pulsie i radzimy sobie z wszelkimi tego typu usterkami.

Awaria dysków twardych - By odzyskać to, co na pozór bezpowrotnie utracone

Mamy również wieloletnią praktykę w odzyskiwaniu danych z dysków, zarówno tych nieumiejętnie sformatowanych, jak i z bardzo poważnymi uszkodzeniami mechanicznymi np. porysowanymi talerzami, uszkodzonymi głowicami lub uszkodzonym obszarem serwisowym. O ile w przypadku tych pierwszych możesz poradzić sobie sam, jeżeli trochę znasz się na komputerach i odpowiednim oprogramowaniu, o tyle odnośnie tych drugich stanowczo odradzamy podejmowanie jakichkolwiek samodzielnych prób naprawy.

Uszkodzony mechanicznie dysk twardy lub inne nośniki

Pamiętaj, że każdy kolejny ruch może spotęgować uszkodzenia. W Avidata wiemy jak ważna jest cierpliwość i wyczucie w obsłudze sprzętu komputerowego. Możesz mieć pewność, że zajmiemy się twoim w taki właśnie sposób i uratujemy, co tylko się da. Nie ważne jakie dane straciłeś – dokumenty firmowe czy wspomnienia z uroczystości rodzinnych. My traktujemy w sposób indywidualny każdego klienta i dlatego zajmiemy się odzyskaniem twoich skasowanych zdjęć z taką samą uwagą, jak innymi zleceniami. Swoją pracę wykonujemy w Warszawie, ale jeśli mieszkasz w innym punkcie centralnej Polski, to również możesz skorzystać z naszych usług. Odzyskiwanie danych w Łodzi? Nie ma problemu – wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przygotujesz dla kuriera nośnik z danymi do odzyskania. Odbierzemy go od ciebie za darmo, a następnie bezpłatnie zdiagnozujemy i wycenimy naprawę. Zrobimy to do 5 dni!

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.