Dyski twarde są bardzo wrażliwe na wstrząsy i łatwo je uszkodzić. Wymagają odpowiedniego przygotowania przed wysyłką.

1. Umieść dysk w opakowaniu antystatycznym (plastikowe opakowanie w jakim sprzedawane są dyski twarde). Pomoże to uniknąć wyładowania elektrycznego na dysku twardym.

2. Dysk umieść w otoczeniu folii bąbelkowej (lub podobnego materiału). Warstwa zabezpieczająca powinna mieć co najmniej 7-10 cm grubości. Nie używaj styropianu – ten materiał nie pochłania dość dobrze energii wstrząsów.

3. Wydrukuj i wypełnij formularz zamówienia i dołącz go do paczki. Wypełnij wszystkie pola, które możesz. Najważniejsze, aby czytelnie wypełnić dane kontaktowe.

4. Dysk wyślij na adres
Avidata Odzyskiwanie Danych
Ul. Chłodna 64
00-872 Warszawa, (Tel. 22 861 86 49)

Zamów bezpłatnego kuriera

Jeżeli nie masz umowy z firmą kurierską skorzystaj z opcji darmowego odbioru dysku od klienta. Po prostu wypełnij formularz a nasz kurier odbierze od Ciebie dysk.

Monitoruj status zlecenia

Po otrzymaniu przesyłki prześlemy potwierdzenie oraz numer zlecenia i hasło, dzięki którym będzie można zalogować się stronie www.avidata.pl/status, aby monitorować status zlecenia.

Jak tylko przeprowadzimy analizę otrzymasz szczegóły diagnozy dysku oraz maksymalną cenę jaką może kosztować odzyskiwanie danych. W razie pytań dzwoń na numer 22 861 86 49.

Nasi klienci

Potrzebujesz odzyskać dane?

Skontaktuj się z nami


  Rodzaj nośnika (dysk, telefon) *


  Imię / nazwisko *


  E-mail *


  Telefon


  Treść wiadomości *

  * pola obowiązkowe do wypelnienia

  Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.