Drodzy klienci! Zapraszamy do nowej lokalizaji na ul. Chłodną 64
Chcesz odzyskać dane...? Trafiłeś doskonale!        
Zamów odzyskiwanie danych
Telefon: 22 861 86 49

Fundusze unijne na odzyskiwanie danych

AIPSeedCapital
Avidata Sp. z o.o. jest firmą finansowaną z funduszu zalążkowego AIPSeedCapital. AIPSC finansuje przedsięwzięcia związane z nowymi technologiami i autorskimi rozwiązaniami. Jest to forma wsparcia unijnego - środki na finansowanie pochodzą z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Więcej na temat funduszu AIPSeedCapital.

Działania dotyczące odzyskiwania danych w Avidata zostały sfinansowane w kwocie 130.000 PLN. Środki pochodzą z działania 3.1 - Inicjowanie działalności innowacyjnej Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka.

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka
Środki zostały przeznaczone na badania nowych metod odzyskiwania danych. Obecnie trwają badania nad odzyskiwaniem danych z urządzeń mobilnych opartych o nowe systemy operacyjne, takie jak smartfony na systemie Android, iOS oraz Symbian. Już teraz oferujemy usługi odzyskiwania danych z telefonów komórkowych, a w najbliższym czasie nasza oferta znacznie się rozszerzy. Osoby zainteresowaniem odzyskiwaniem SMS'ów, kontaktów i zdjęć z telefonów już dziś mogą kontaktować się z nami w celu skonsultowania zagadnienia.

<< powrót