Drodzy klienci! Zapraszamy do nowej lokalizaji na ul. Chłodną 64
Chcesz odzyskać dane...? Trafiłeś doskonale!
Zamów odzyskiwanie danych
Telefon: 22 861 86 49

Praca w Avidata Odzyskiwanie Danych

Praca przy odzyskiwaniu danych

Praca - Specjalista odzyskiwania danych
/aktualne/

Poszukujemy osób, które chciałyby z nami pracować jako specjalisty od odzyskiwania danych. Jeżeli spełniasz poniższe warunki i chcesz dołączyć do naszego zespołu skontaktuj się z nami!

Pracujemy w młodym, zgranym zespole. Zapewniamy kilkutygodniowe szkolenie, dużą ilość pracy i niewielką ilość wolnych dni. Poszukujemy osób zorientowanych na rozwój osobisty i potrafiące samodzielnie rozwiązywać problemy techniczne oraz chcące zaangażować się w działalność firmy.

Wymagania:
  • obywatelstwo polskie
  • niekaralność
  • znajomość budowy komputerów
  • znajomości języków programowania skryptowych oraz niskopoziomowych
  • chęci do samokształcenia się
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentami opisującym funkcjonalności komputerowe, nie mniej niż poziom B1 lub FCE
  • dużej samodzielności
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • znajomość systemów Windows
  • znajomość systemów uniksowych
  • znajomość zasad działania systemów plików FAT, NTFS i EXT
  • podstawowa umiejętność posługiwania się lutownicą

Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w odzyskiwaniu danych lub/i serwisie komputerów
  • znajomość zaawansowanych technik posługiwania się lutownicami
  • orientacja w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • znajomości nowych trendów w dziedzinie pamięci masowych
  • dobra znajomość skryptów shellowych

Pobierz pełną treść w formacie PDF

Praktyki - specjalista ds marketingu & PR
/aktualne/

Poszukujemy na praktyki studentów marketingu oraz PR, którzy chcieliby wypróbować swoje umiejętności w praktyce biznesowej. Pracujemy w środowisku przedsiębiorców i start-up'ów - więcej o naszej działalności znajdziesz w dziale O firmie Avidata oraz na naszym profilu na facebooku. Oprócz sprawdzenia swojej wiedzy nasi praktykanci zdobywają doświadczenie, kontakty a także biorą udział w wydarzeniach środowisk start-upowych.

Praktyki odbywać się będą przez okres 2-3 miesięcy w wymiarze 16-24 godzin tygodniowo. Nabór ciągły.
Miejsce praktyk: Avidata Sp. z o.o, ul. Słowicza 43, 02-170 Warszawa.

Zakres odpowiedzialności:
  • przygotowanie podstawowych ofert reklamowych
  • nadzór nad przygotowaniem materiałów promocyjnych
  • tworzenie monitoringu konkurencji
  • przygotowanie i analiza ankiet poprawiających jakość obsługi klienta
  • prowadzenie marketingu wirusowego

Oczekiwania:
  • znajomość zagadnień związanych Internetem oraz marketingiem internetowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na zdobywanie wiedzy
  • kreatywność i innowacyjność w podejmowanych zadaniach
  • dobra organizacja pracy
  • chęć do zdobywania doświadczenia
  • samodzielność

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w szybko rozwijającej się firmie
  • podniesienie kompetencji zawodowych
  • referencje
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • możliwość włączenia się w tworzenie i rozwój ciekawych projektów
  • elastyczny i dopasowany czas pracy

Praktyki - grafik komputerowy
/aktualne/

Poszukujemy studentów lub absolwentów na bezpłatne praktyki na stanowisko grafik komputerowy.

Obowiązki:
  • tworzenie identyfikacji graficznej
  • tworzenie plakatów, ulotek i banerów
  • przeprojektowanie stron internetowych

  • bardzo dobra znajomości pakietu Photoshop lub Corel
  • znajomość standardów projektowania stron WWW
  • znajomości HTML
  • umiejętność pracy w grupie
  • zmysł plastyczny i estetyczny
  • inwencja twórcza
  • odpowiedzialność
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności
  • systematyczność i pracowitość
  • mile widziani studenci z kierunków grafiki komputerowej lub podobnych

Oferujemy:
  • budowanie swojego portfolio - grafika
  • stałe podnoszenie kompetencji
  • pracę zdalną w domu

Przesyłanie aplikacji

Informacja

Zapytania aplikacyjne oraz CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@avidata.pl. Dalszych informacji udzielamy pod numerem telefonu 22 861 86 49. Prosimy o dołączeniu klauzuli o przetwarzanie danych osobowych na cele rekrutacji.